REGULAMIN

1) ADRES FIRMY

Właścicielem sklepu ARCCI Butik jest firma NET-SALE Artur Niedziałek. Firma zarejestrowana pod adresem Wola Wodyńska 155, 08-117 Wodynie.

Adres do korespondencji: ARCCI Butik, ul. Dylewicza 20/147, 08-110 Siedlce, tel. 664 095 355.


2) WARUNKI OGÓLNE

Sklep ARCCI Butik prowadzi wyłącznie sprzedaż produktów przez Internet. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego. 

W celu skorzystania z naszej oferty każdy klient musi zapoznać się z regulaminem i zaakceptować jego treść.

Sklep ARCCI Butik dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia kolorystyki ubrań były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Jednak każda tkanina posiada różną aprobację i odbicie światła co może skutkować, że kolor minimalnie odbiega od rzeczywistości na przedstawionych zdjęciach. Dodatkowo każdy monitor komputera posiada swoją indywidualne ustawienia, które mogą mieć wpływ na wyświetlane kolory. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za minimalne różnice kolorów wyświetlanych od rzeczywistych.

Dane osobowe klientów są wykorzystywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia oraz celów promocyjnych. Nigdy nie zostaną przekazane do firm trzecich, bo szanujemy poufność naszych Klientów. 

Do każdego zamówienia dołączana jest faktura, a w przypadku problemów z realizacją Klient jest natychmiast powiadamiany.


3) REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Sklep ARCCI Butik realizuje zamówienia na terenie całego kraju. Przy zamówieniu za granicę proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia kosztów dostawy.

Podstawą do realizacji zamówienia jest kompletnie wypełniony formularz na stronie sklepu lub przesłanie kompletu informacji (wybrany produkt, adres dostawy, sposób płatności) na adres e-mail: sklep@arcci-butik.pl. Dane podane do zamówienia są danymi wpisywanymi na fakturze.

Korzystając z opcji zwykły przelew należy umieścić nazwisko zamawiającego i numer zamówienia, co pozwoli na jednoznaczne wskazanie i zaksięgowanie odpowiedniej kwoty. W przypadku przelewu z niewystarczającą kwotą realizacja zamówienia zostanie wstrzymana do czasu uregulowania całej płatności. W przypadku nadwyżki w przelewie, różnica zostanie zwrócona na konto z przelewu. Sklep ARCCI Butik zastrzega sobie tolerancję błędu w płatności +/- 5 groszy.   

W przypadku wystąpienia zmiany/anulowania zamówienia należy skontaktować się telefonicznie z naszą firmą. Realizacja zamówienia następuje jeszcze tego samego dnia ok godz.17. Po tej godzinie rusza proces logistyczny(przygotowanie i wysyłka paczek), jeśli sklep ARCCI Butik posiada potwierdzone informacje o uiszczeniu całej wpłaty lub jest to pobranie jeszcze tego samego dnia jest wysyłana paczka. 

Czas dostarczenia paczki wynosi od 12-48 godzin w przypadku kuriera oraz 2-5 dni w przypadku przesyłki pocztowej (wyłączając soboty, niedziele i święta) 

4) KOSZTY DOSTAWY

Wszystkie informacje nt. sposobów dostawy, kosztów dostawy, czasu realizacji itp są umieszczone na stronie internetowej ARCCI-Butik.pl na podstronie "Koszty dostawy" (kliknij, aby sprawdzić)

5) SPOSOBY PŁATNOŚCI

Wszystkie informacje nt. dostępnych sposobów płatności, kosztów płatności i czasów realizacji poszczególnych płatności itp. umieszczone są na stronie internetowej ARCCI-Butik.pl na podstronie "Sposoby płatności" (kliknij, aby sprawdzić)

6) WYMIANA I ZWROT PRZESYŁKI

Zwroty i wymiany należy kierować na adres:

ARCCI Butik

Artur Niedziałek

ul. Dylewicza 20/147

08-110 Siedlce

tel. 664 095 355

Zwrotu lub wymiany można dokonać na stronie sklepu, mailowo na adres sklep@arcci-butik.pl lub telefonicznie. Przedmiot zwracany nie może nosić śladów używania, powinien być czysty i pozbawiony zapachów. Musi posiadać metki oraz być zapakowany w oryginalne opakowanie. Koszty zwrotu i wymiany z winy klienta pokrywa klient. Po otrzymaniu towaru sklep ARCCI Butik zweryfikuje stan produktu, a następnie w ciągu 14 dni zwróci pieniądze pomniejszone o koszty wysyłki.

Zwroty i wymiany z winy sklepu są realizowane na podstawie przesłanych etykiet/danych adresowych, które należy umieścić na paczce i przekazać do wysyłki.

Zgodnie z ustawą z dnia 25 grudnia 2014 roku o ochronie praw konsumenta z towaru zakupionego w sklepie internetowym można dokonać do 14 dni bez podawania przyczyn. Jednak w sklepie ARCCI Butik można dokonać zwrotu nawet do 30 dni, bo jesteśmy pewni zadowolenia z naszych produktów. Zwrot zakupionego towaru powinien nastąpić w terminie 14 dni od daty złożenia deklaracji chęci zwrotu towaru.